Obklady

Vykupujeme lesy


736 763 139

Chtěli byste si nechat udělat útulnější koupelnu, příjemnější pracovní plochu v kuchyni, popřípadě zapůsobit na své přátele netradičními retro obklady? Nebo raději venkovními kamennými obklady?

Kvalita

Nechat si dělat obklady, to přeci jen není něco jako vymalovat. Budete s nimi dost možná dlouhou dobu žít. Ať už jde o koupelnové obklady nebo kuchyňské obklady za linku, určitě se na těchto místech chcete cítit dobře. Na kvalitě obkladu ani práci se tu nevyplácí šetřit, co myslíte? Nechcete přeci, aby Vaše obklady po krátké době začaly opadávat nebo se mechanicky ničily, kvůli výběru nekvalitního obkladu.

Výběr

Pomůžeme Vám vybrat ty nejvhodnější obklady tak, aby byli praktické na údržbu, ale i příjemně padnoucí do Vašeho interiéru. Ve stavebnictví se už několik let pohybujeme a víme, který obklad Vám udělá dobrou službu. Pomoc s výběrem vhodného obkladu v případě nákupu nebude účtován.

Jaké typy obkladů Vám vlastně nabízíme? Zpravidla jaké si vyberete, my už si poradíme, ale nejčastěji provádíme tyto služby:

  • Obklady do koupelny
  • Obklady do kuchyně
  • Venkovní obklady
  • Fasádní obklady
  • Kamenné obklady
Orientační rozpočet zdarma!

FIREMNÍ ÚDAJE

Vladimír Škrabal
telefon 736 763 139
IČO 64475433
Lhota u Lysic 15
679 71 Lhota u Lysic